blokforms@gmail.com

Darmowa dostawa od 300 zł

Zwroty

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni od dnia jego otrzymania bez konieczności podawania przyczyny. O chęci odstąpienia od umowy kupna poinformuj nas mailowo w tym terminie na blokforms@gmail.com załączając (click) formularz zwrotu (click) i odeślij produkt zgodnie z instrukcją zwrotu. Nie musisz drukować formularza i wkładać go do przesyłki, jeżeli otrzymamy go drogą elektroniczną.

 

Czy mogę wymienić zakupiony towar na inny?

Niestety w chwili obecnej nie możemy dokonać wymiany towaru wewnątrz jednego numeru zamówienia. Z tego powodu prosimy o dokonanie zwrotu i oddzielne zamówienie nowego produktu. O zamiarze wymiany koniecznie poinformuj nas mailowo lub w formularzu zwrotu oryginalnego produktu.

 

W jaki sposób zwrócić towar?

Upewnij się, że produkt nie posiada śladów użytkowania oraz zawiera wszystkie metki oraz zawieszki. Do oryginalnego foliopaku lub kartonu zapakuj produkt, zabezpiecz dodatkowo i odeślij na adres biura: Blokforms Bożyk & Harus Sp.k., ul. Gagarina 11/41, 00-753 Warszawa lub paczkomat WAW478M. Koszt nadania przesyłki zwrotnej niezależnie od jej wartości leży po stronie Klienta. 

 

Ile mam czasu na zwrot?

Przesyłka powinna do nas dotrzeć w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu mailowego zgłoszenia chęci zwrotu. Zwroty dostarczone po terminie lub bez wypełnionego formularza (przesłanego drogą elektroniczną lub wydrukowanego i dołączonego do przesyłki) nie mogą być zrealizowane. 

 

W jakim terminie otrzymam zwrot pieniędzy?

Rozpatrzenie i zwrot środków na konto nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania przez nas zwracanego produktu. przypadku zwrotu jedynie części zamówienia koszt przesyłki nie podlega zwrotowi.

Nowości
ARCHIVE
Top wełniany zielony
Top wełniany zielony
249,00 zł 149,00 zł
Jedwabne długie spodnie
Jedwabne długie spodnie
449,00 zł 299,00 zł
Jedwabny stanik - tie dye
Jedwabny stanik - tie dye
279,00 zł 199,00 zł
Koszula wełniana biała
Koszula wełniana biała
499,00 zł 249,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl