Zwroty

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni od jego otrzymania bez konieczności podawania przyczyny. O chęci odstąpienia od umowy kupna poinformuj nas mailowo w tym terminie na blokforms@gmail.com załączając formularz zwrotu i odeślij produkt zgodnie z instrukcją zwrotu. 

 

Czy mogę wymienić zakupiony towar na inny?

Niestety w chwili obecnej nie możemy dokonać wymiany towaru wewnątrz jednego numeru zamówienia. Z tego powodu prosimy o dokonanie zwrotu i oddzielne zamówienie nowego produktu. O zamiarze wymiany koniecznie poinformuj w formularzu zwrotu oryginalnego produktu, wtedy prześlemy Ci kod promocyjny, który zagwarantuje darmową wysyłkę przy kolejnym zakupie.

 

W jaki sposób zwrócić towar?

Upewnij się, że produkt nie posiada śladów użytkowania oraz zawiera wszystkie metki oraz zawieszki. Do oryginalnego foliopaku lub kartonu zapakuj produkt, zabezpiecz dodatkowo i odeślij na adres: Blokforms Bożyk & Harus Sp.k., ul. W. Szefki 4D/5, 81-572 Gdynia. Koszt nadania przesyłki zwrotnej niezależnie od jej wartości leży po stronie Klienta.

 

Ile mam czasu na zwrot?

Przesyłka powinna do nas dotrzeć w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu zgłoszenia chęci zwrotu. Zwroty dostarczone po terminie lub bez wypełnionego formularza (przesłanego drogą elektroniczną lub wydrukowanego i dołączonego do przesyłki) nie mogą być zrealizowane. 

 

W jakim terminie otrzymam zwrot pieniędzy?

Rozpatrzenie i zwrot środków na konto nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania przez nas zwracanego produktu.

Nowości
BLOK Wisiorek ze srebra
BLOK Wisiorek ze srebra
129,00 zł
ARCHIVE
Top wełniany czarny
Top wełniany czarny
249,00 zł 149,00 zł
Jedwabna bluzka z wiązaniem - biała
Jedwabna bluzka z wiązaniem - biała
329,00 zł 249,00 zł
Jeansy raw denim
Jeansy raw denim
399,00 zł 249,00 zł
Sukienka koszulowa jedwab
Sukienka koszulowa jedwab
499,00 zł 349,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl