Zwroty

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 14 dni od jego otrzymania bez konieczności podawania przyczyny. O chęci odstąpienia od umowy kupna poinformuj nas mailowo w tym terminie na blokforms@gmail.com załączając formularz zwrotu i odeślij produkt zgodnie z instrukcją zwrotu. 

 

Czy mogę wymienić zakupiony towar na inny?

Niestety w chwili obecnej nie możemy dokonać wymiany towaru wewnątrz jednego numeru zamówienia. Z tego powodu prosimy o dokonanie zwrotu i oddzielne zamówienie nowego produktu. O zamiarze wymiany koniecznie poinformuj w formularzu zwrotu oryginalnego produktu, wtedy prześlemy Ci kod promocyjny, który zagwarantuje darmową wysyłkę przy kolejnym zakupie.

 

W jaki sposób zwrócić towar?

Upewnij się, że produkt nie posiada śladów użytkowania oraz zawiera wszystkie metki oraz zawieszki. Do oryginalnego foliopaku lub kartonu zapakuj produkt, zabezpiecz dodatkowo i odeślij na adres: Blokforms Bożyk & Harus Sp.k., ul. Gagarina 11/41, 00-753 Warszawa. Koszt nadania przesyłki zwrotnej niezależnie od jej wartości leży po stronie Klienta.

 

Ile mam czasu na zwrot?

Przesyłka powinna do nas dotrzeć w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu zgłoszenia chęci zwrotu. Zwroty dostarczone po terminie lub bez wypełnionego formularza (przesłanego drogą elektroniczną lub wydrukowanego i dołączonego do przesyłki) nie mogą być zrealizowane. 

 

W jakim terminie otrzymam zwrot pieniędzy?

Rozpatrzenie i zwrot środków na konto nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu otrzymania przez nas zwracanego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl